stranicu uređuje

mr. Nataša Ljubić Klemše, učiteljica savjetnica

Creative Commons
Creative Commons licenca
Djelo Razredna stranica 1.c 2011./12. I. OŠ Bjelovar, čiji je autor Nataša Ljubić Klemše, ustupljeno je pod licencom Creative Commons Imenovanje-Nekomercijalno-Bez prerada 4.0 međunarodna.
Bazirano na djelu koje se nalazi na http://os-prva-bj.skole.hr/stranice_razrednih_odjela/1_c.
Prva videokonferencija
Autor: Nataša Ljubić Klemše, 22. 4. 2012.

U četvrtak s početkom u 14 sati održana je PRVA videokonferencija između učenika 1.c razreda i učenika 1. i 2. razreda OŠ Ivane Brlić-Mažuranić iz Ogulina, PŠ Kučinići.

Tema prve videokonferencije organizirane posredstvom Skype-a bila je zavičaj.

Učenici 1. i 2. razreda OŠ Ivane Brlić-Mažuranić iz Ogulina, PŠ Kučinići predstavili su nam njihov brdoviti zavičaj i posebnosti. Puno su nas naučili o najpoznatijoj hrvatskoj književnici Ivani Brlić-Mažuranić (po kojoj ime nosi i njihova škola). Pričali su nam o ogulinskom Festivalu bajki, danima čarolije i popratnim događanjima na koje smo pozvani.

Mi smo ih upoznali s osobitostima našeg zavičaja, posebnostima našeg grada i našom školom. Također smo pozvali učenike u posjetu našem gradu i zavičaju, Lovrakovom centru u Velikom Grđevcu, etno-selu u Velikom Trojsktvu i sportsko-rekreacijskom centru Kukavica.

S obostranim zadovoljstvom smo dogovorili nastavak naše suradnje.

Najprije ćemo se učenicima javiti razglednicom, zatim ćemo im pisati pismo, a vjerujem kako ćemo u dogledno vrijeme realizirati i posjet njihovom kraju.

Izvješće o našoj videokonferenciji i na Portalu za škole: