RAZREDNA STRANICA 5.C
Natjecanje iz tehničke kulture
Autor: Sanja Sabljak, 20. 2. 2018.

Troje je učenika našeg razreda sudjelovalo na školskoj razini Natjecanja iz tehničke kulture.

Matea Sušilović, Jakov Šilarić i Karla Vereš odgovorili su na poziv učiteljice Tehničke kulture Tatjane Radonjić za sudjelovanje u natjecanju koje je za 5. razrede obuhvaćalo temu "Maketarstvo i modelarstvo". Valjalo je pokazati određenu razinu teorijskog znanja, ali i izraditi maketu zadanog modela od papira. Samo modeliranje trajalo je više od dva sata - možete zamisliti kolika se preciznost tražila.

Nakon pregledanih rezultata svih učenika naši su predstavnici ostvarili sljedeći uspjeh:

Jakov Šilarić - 3. mjesto, Karla Vereš - 5. mjesto i Matea Sušilović - 8. mjesto. Ovim angažmanom naši su učenici pokazanim interesom, zalaganjem i znanjem zavrijedili svaku pohvalu! Nadamo se da će im ovo iskustvo biti poticaj za daljnje produbljivanje interesa za tehničku kulturu na kojoj leži napredak čovječanstva.

Zahvaljujemo učiteljici Tatjani Radonjić na prenesenom znanju, vođenju i prijateljskoj podršci!