Nagradni izlet u Zagreb
Autor: Danica Popilovski Topalović, 25. 11. 2014.

Učenike koji su pobijedili u Nacionalnom natjecanju u čitanju naglas: Nikolinu Žitnjak, Tihomira Kovačića, Majdu Kušen, Antoniju Mikačević, Ivanu Golub i Miu Baričević  s pobjednikom Nacionalnog kviza za poticanje čitanja Ljubav za početnike Tinom Čanićem, škola je nagradila izletom u Zagreb 14. studenoga 2014.

Uz pratnju knjižničarke Danice Popilovski Topalović i učiteljice hrvatskoga jezika Mirjane Ištef, posjetili smo sajam knjiga Interliber.

Uz pokoju kupljenu knjigu, krenuli smo u Nacionalnu i sveučilišnu knjižnicu grada Zagreba gdje je za pobjednike kviza Ljubav za početnike priređen prigodni program u sklopu kojeg smo mogli vidjeti Ljubavnu šalu s citatima “Ona i on” u izvođenju Vande Winter i Ivana Glowatzkog te je za nas rock-skupina zagrebačkih knjižničara, tzv. KGZ band odsvirao nekoliko pjesama.

Sve je završilo dodjelom utješnih te glavne nagrade koja je dodijeljena učenici iz nama obližnje Narte.

Nakon što smo dobili autograme glumaca te se s njima fotografirali, krenuli smo kući.

Nikolina Žitnjak, 5.c