HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN
Autor: Tatjana Landsman, 10. 9. 2013.

Bijele majice koje su danas, 10.rujna 2013.godine prevladale kao dio odjeće naših učenika i učitelja, poveznica su među svim sudionicima Hrvatskog olimpijskog dana, a predstavljaju simbol mira, sporta, prijateljstva i poštene igre.

Pogledajte našu Foto-galeriju!

U NAŠOJ ŠKOLI  HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN  povezali smo s međuljudskim odnosima učitelja i učenika te poticanjem tolerancije i uvažavanja različitosti.

Za sve učenike i učitelje pripremili smo izložbu sportskih odličja  izvanškolskih aktivnosti kako bi učenike motivirali za uključivanje u sportski život!

Svi  učenici nosili su majice bijele boje, a organizirali smo olimpijski kviz koji je osmislila učiteljica tjelesno-zdravstvene kulture, Dejana Bajsić.

Aktivnosti RN / PN  matična škola/područne škole :

1. i  2. razred MŠ –  prezentacija sportskih društava na Kvaternikovom trgu

3. i 4. razred MŠ -   razgledali su  izložbu sportskih odličja , saznali više o Olimpijskim igrama   i sudjelovali u Olimpijskom kvizu

5.-8.razred -4. školski sat u svim razredima provodio se Olimpijski kviz od 30 pitanja .Rezultati su objavljeni u holu škole, a najbolju ekipu očekuje poklon iznenađenja.

Danas i tijekom  tjedna (9.-13.9.), učiteljice povijesti (Jadranka Španić i Jelena Halgaš), u svim razredima predmetne nastave na  satu povijesti upoznat će učenike s poviješću i zanimljivostima Olimpijskih igara.

1.-8.razred PŠ – Olimpijski kviz i upoznavanje sa zanimljivostima Olimpijskih igara

BAVITE SE SPORTOM! - poručili su učitelji tjelesno-zdravstvene kulture

Obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana pripremile su:

Lana Šramek,prof. - defektologinja

Danica Popilovski Tipalović,prof. - knjižničarka

Koordinatorica: Dejana Bajsić,prof. - učiteljica TZK

olympic02

HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN
Autor: Tatjana Landsman, 10. 9. 2013.

Pogledajte našu Foto-galeriju!

Aktivnosti RN / PN  matična škola/područne škole :

1. i  2. razred MŠ –  prezentacija sportskih društava na Kvaternikovom trgu

BAVITE SE SPORTOM! - poručili su učitelji tjelesno-zdravstvene kulture

Obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana pripremile su:

Lana Šramek,prof. - defektologinja

Danica Popilovski Tipalović,prof. - knjižničarka