Treća međunarodna videokonferencija
Autor: Nataša Ljubić Klemše, 6. 3. 2013.

Nakon prve međunarodne videokonfrencije koju je školski tim za videokonferencije održao 29.1.2013., druge međunarodne videokonferencije koju su održali učenici 2.c 13.2.2013. danas smo sa školom iz Derbenta, Republika Dagestan, održali treću međunarodnu videokonferenciju. Predstavili smo se učenicima i svim ravnateljima škola iz Derbenta i okolice.

Tema naše videokonferencije bila je školski život i glazbeni stilovi učenika.

Učenici škole iz Derbenta predstavili su nam njihovu državu, njihov grad, njihovu školu, a mi njima našu Hrvatsku, naš grad Bjelovar i našu školu.

Učenici su međusobno postavljali pitanja jedni drugima i odgovarali na njih.

Vana, Hanna, Katarina, Dora Matko i Jan zajedno s pedagoginjom mr. Zdenkom Brebrić, učiteljicom mr. Natašom Ljubić Klemše i učiteljicom Helenom Gustović Ljubić organizirali su i proveli ovo današnje međunarodno druženje.

Predstavili su se i Domagoj, Bruno i Tin sa svojim stilovima rap, hipster i emo.

Hana i Bruno su glazbom i svirkom na gitari i saksofonu ostavili poseban dojam na današnjoj videokonferenciji.

U Derbentu... hrvatska zastava, vrijeme u Hrvatskoj!

Ljepote Hrvatske

Mi:

Treća međunarodna videokonferencija
Autor: Nataša Ljubić Klemše, 6. 3. 2013.

Tema naše videokonferencije bila je školski život i glazbeni stilovi učenika.

Učenici su međusobno postavljali pitanja jedni drugima i odgovarali na njih.

U Derbentu... hrvatska zastava, vrijeme u Hrvatskoj!

Ljepote Hrvatske

Mi: