HTV Studio Bjelovar u posjetu Comenius asistentici i 2.c
Autor: Nataša Ljubić Klemše, 11. 11. 2012.

U četvrtak 8. studenoga 2012. ugostili smo novinarku HTV-a Studja Bjelovar Mariju Kranjec na  satu izvannastavne aktivnosti Njemački jezik i kultura koji je s učenicima 2.c razreda realizirala naša asistentica Henrike. Novinarka Marijana pripremila je iznimno profesionalan prilog koji je prikazan na nacionalnoj televiziji u petak 9.11.2012. u programu Županijske panorame i koji će biti emitiran u programu emisije "Dobro jutro Hrvatska" u ponedjeljak 12.11.2012.

Bila je to prilika da svima pokažemo kako asistentica Henrike vrlo uspješno radi s učencima koji pohađaju izvannastavnu aktivnost Njemački jezik i kulturu, kako ih motivira te kako već od rana kod učenika uspijeva osvijestiti važnost znanja više stranih jezika, od kojih je jedan njemački jezik!

Zahvaljujemo novinarki Marijani na iznimnom prilogu!

pripreme

ponavljanje naučenoga

kamera sve prati i snima

tjelovježba na njemačkom jeziku

priprema za grupne aktivnosti

motivirani učenici

intervju s Patrikom

u viziju budućnosti uključena i Njemačka :)

asistentica Henrike na televiziji

HTV Studio Bjelovar u posjetu Comenius asistentici i 2.c
Autor: Nataša Ljubić Klemše, 11. 11. 2012.

Zahvaljujemo novinarki Marijani na iznimnom prilogu!

pripreme

ponavljanje naučenoga

kamera sve prati i snima

tjelovježba na njemačkom jeziku