Učenici gledali rock operu "Gubec -beg"
Autor: Tatjana Landsman, 30. 10. 2012.

Učenici osmih razreda matične škole i PŠ Ciglena bili na predstavi Gubec-beg u Kazalištu Komedija u Zagrebu.

U ponedjeljak,29.listopada 2012.godine naši osmaši, ljubitelji kazališta gledali su rock operu Gubec-beg u Zagrebačkom gradskom Kazalištu Komedija.

Već duži niz godina  odlaske u Zagreb na predstave zagrebačkih kazališta organizira učiteljica glazbene kulture Danica Barišić potaknuta željama učenika za ovakvim oblikom glazbenog obrazovanja. Svake godine sve je više učenika koji pokazuju interes za kazališnu kulturu, a često im se pridruže i naši bivši učenici. Zadovoljni odabirom predstava redovito postavljaju pitanje: " Učiteljice, kada ćemo opet ići na predstavu?"

Učenici gledali rock operu "Gubec -beg"
Autor: Tatjana Landsman, 30. 10. 2012.