« Ožujak 2024 »

PREGLED DJECE ZA UPIS U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE
Autor: Plamenka Perko, 21. 5. 2020.

NOVO!

Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas o novom naputku Ministarstva znanosti i obrazovanja od 20.5.2020. god. o utvrđivanju psihofizičkog statusa djeteta za upis u prvi razred.

Važeći su svi pozivi s terminima pregleda u školi od 22.5.2020.god.

Svi koji su dobili termine prije 22.5.2020. god. dobit će nove pozive tijekom svibnja.

Kako bismo poštivali epidemiološke mjere te smanjili rizik zaraze koronavirusom za djecu, roditelje i djelatnike škole, molimo Vas da na pregled dođe dijete u pratnji samo jednog roditelja/skrbnika, oboje bez povišene temperature i respiratornih simptoma.

Na pregled ponesite grafitnu olovku za dijete te kemijsku olovku za sebe.

Ispunite upitnik s anamnestičkim podacima UPITNIK ZA RODITELJE PRI PREGLEDU OBVEZNIKA ZA PRVI RAZRED koji se nalazi u prilogu te ga najkasnije dan prije pregleda pošaljite na e-adresu plamenka.perko@skole.hr (iznimno donesite ispunjeni upitnik na dan pregleda).

Također Vas molimo da svu dodatnu liječničku dokumentaciju (nalazi specijalista, psihologa, logopeda... ne stariji od godinu dana) pošaljete najkasnije dan prije pregleda na e-adresu plamenka.perko@skole.hr (iznimno donesite na dan pregleda u obliku kopije koju možemo pohraniti u školi).

Svi dodatni detalji vezani uz pregled nalaze se u prilogu.

Ukoliko želite upisati dijete u našu školu, a ono ne pripada našem upisnom području, trebate podnijeti zahtjev koji možete pronaći u prilogu. Uz zahtjev je potrebno dostaviti presliku rodnog lista djeteta te potvrdu o mjestu prebivališta/boravišta za roditelja/skrbnika ili presliku osobne iskaznice. Ispunjen zahtjev pošaljite na mail tajnistvo@1osb.ims.hr

Ako postoje nejasnoće vezane uz pregled možete se obratiti školi na gore navedenu e-adresu ili Upravnom odjelu BBŽ na broj telefona 278-125.

Redovito pratite naše stranice gdje ćemo objavljivati sve novosti.

PREGLED DJECE ZA UPIS U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE
Autor: Plamenka Perko, 21. 5. 2020.

NOVO!

Poštovani roditelji,

Važeći su svi pozivi s terminima pregleda u školi od 22.5.2020.god.

Na pregled ponesite grafitnu olovku za dijete te kemijsku olovku za sebe.

Svi dodatni detalji vezani uz pregled nalaze se u prilogu.

Redovito pratite naše stranice gdje ćemo objavljivati sve novosti.