« Ožujak 2024 »

OBAVIJEST RODITELJIMA UČENIKA RAZREDNE NASTAVE
Autor: Tatjana Landsman, 5. 5. 2020.

Od ponedjeljka, 11.svibnja 2020.godine bit će organizirana  nastava za učenike razredne nastave u školi sukladno Uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo od 29.04.2020.godine. Prema Uputama nastava u školi  bit će organizirana u iznimnim slučajevima za učenike koji ispunjavaju uvjete navedene u Izjavi koju popunjavaju roditelji prije datuma početka nastave,a koja sadrži sljedeće:

1. Učenik ne boluje niti ima simptome  bolesti COVID-19, nema povišenu tjelesnu temperaturu, nema respiratornih problema niti simptoma drugih bolesti poput gripe ili prehlade.
  2. Članovi obitelji s kojima učenik živi u zajedničkom kućanstvu ni drugi članovi obitelji s kojima je učenik u povremenom ili stalnom kontaktu ne boluju niti imaju simptome bolesti COVID-19 i nisu u samoizolaciji.
  3. a) oba roditelja su zaposlena i rade izvan kuće   b) samohrani roditelj je zaposlen i radi  izvan kuće, te ne postoji druga mogućnost zbrinjavanja djeteta.
  4. Učenik će pohađati razrednu nastavu / i produženi boravak, ugovor o PB.
  5. Učenik će u školu dolaziti i odlaziti u pratnji osobe/osoba koja/e ne boluje/ju niti ima/ju simptome bolesti COVID-19 i nije/nisu u povećanom riziku od nastanka bolesti COVID-19.
  6. Roditelji su upoznati s Uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te osnovnoškolske ustanove u kojima je osigurana mogućnost zbrinjavanja djece rane i predškolske dobi te učenika koji pohađaju razrednu nastavu u cjelini i suglasni su s njihovom primjenom.

Ukoliko učenik ispunjava sve navedene uvjete, Izjavu trebaju potpisati oba roditelja pod materijalnom i kaznenom odgovornošću da su ispunjeni svi uvjeti po kojima učenik može dolaziti na nastavu.

Za sve ostale učenike vrijedi i dalje Nastava na daljinu.

OBAVIJEST RODITELJIMA UČENIKA RAZREDNE NASTAVE
Autor: Tatjana Landsman, 5. 5. 2020.

4. Učenik će pohađati razrednu nastavu / i produženi boravak, ugovor o PB.

Za sve ostale učenike vrijedi i dalje Nastava na daljinu.