DESET GODINA SUSRETA UMIROVLJENIKA S UČENICIMA
Autor: Tatjana Landsman, 9. 6. 2019.

10 GODINA zaredom umirovljenici naše škole dolaze na susrete s učenicima  u PŠ Tomaš.

U utorak, 4.6.2019.godine u Područnoj školi Tomaš održan je 20. jubilarni susret „Umirovljenici s učenicima“ kojeg  zaredom  već 10 godina organizira učiteljica te  područne škole . Ovaj projekt u našoj školi započela je sada već umirovljena učiteljica Jelica Milovac još 2009. godine s ciljem okupljanja umirovljenika I.osnovne  škole Bjelovar i njihovog druženja s učenicima . Budući da je ovaj puta susret poseban, u goste su nam došli članovi Bjelovarskog kazališta sa svojom voditeljicom Margaretom Fabičević. Izveli su  kazališnu predstavu Svijet bez smeća, prava je sreća“ i pokazali  svoje dramske igre. Učenici Područne škole Tomaš s veseljem su dočekali njima već poznate umirovljenike kao i svoje goste.

Zahvaljujemo  članovima Bjelovarskog kazališta na posjetu i prekrasnoj izvedbi, a našim umirovljenicima da se i narednih godina okupljaju u Tomašu i prisjećaju svojih radnih dana provedenih u školi.

Učiteljica Lea Dolenčić

DESET GODINA SUSRETA UMIROVLJENIKA S UČENICIMA
Autor: Tatjana Landsman, 9. 6. 2019.

Učiteljica Lea Dolenčić