Školski maskenbal
Autor: Sanja Sabljak, 10. 3. 2019.

Osim uobičajenog maskenbala za učenike razredne nastave, ove smo godine, u utorak 5. ožujka, održali maskiranu zabavu i za učenike viših razreda.

5. i 6. školski sat cijela je predmetna nastava provela u školskoj sportskoj dvorani. Osim plesa pod maskama, učenici su sudjelovali u natjecanju za najkreativniju pojedinačnu i skupnu masku.

Prosudbeno povjerenstvo u sastavu: Lorena Buršić-Lukić, Doris Banušić Duvnjak i Branka Budimir na kraju je zanimljivog i humorističnog programa predstavljanja maski izabralo  najbolje maskirane učenike. Tako su nagrade osvojili: 1. Martin Matak za masku Zombija, 2. Adam Sabljak za masku Super Maria i  Gabrijela Kiršek  za masku Modne dizajnerice.

U kategoriji skupnih maski pobjedu je odnio 8. b sa svojom maskom Svatovi, drugi su bili Svatovi iz 7. c, dok su treće mjesto osvojile učenice 5. a za masku PopCorn.

Program je pripremila i vodila učiteljica Sanja Sabljak, a tehničku su podršku pružili učenici 8. b: Mirša Faletar, Paola Biškup, Marko Šabić i Dominik Barešić.

Voditeljica Tima za kulturnu i djelatnost: Sanja Sabljak, prof.

Školski maskenbal
Autor: Sanja Sabljak, 10. 3. 2019.

Voditeljica Tima za kulturnu i djelatnost: Sanja Sabljak, prof.