Ovaj mjesec: 1979

Posjet radio postaji
Autor: Tatjana Landsman, 6. 12. 2018.

Učenici 1.a razreda u četvrtak,6.12.bili su gosti Radio Terezije Bjelovar.Upoznali su način kako se stvara radio emisija.Osim što su bili u studiju ,iz kojeg se emitira program uživo, u njemu su čak i sudjelovali. Lena i Timotej  na ušima su imali velike slušalice. Pred njima je bio mikrofon i odgovarali su na pitanja voditeljice. Tako su nakratko bili pravi , pravcati radijski voditelji. Ostali učenici su za to vrijeme  pažljivo slušali, a kad je  voditeljica pitala znaju li što pjevati, od srca su otpjevali Nikolinjsku pjesmu.Tako je cijeli razred bio dio radijske emisije.

To se vrlo svidjelo  urednici radio programa, pa  je  cijeli razred smjestila u "tihu sobu" gdje se snimaju reklame. Iz sveg srca  otpjevali su pozdravnu pjesmu i ona je bila snimljena.
Nakon toga, upoznali smo novinare tjednika Bjelovarski list.Učenici su s pažnjom slušali kako nastaju novine. Na kraju ovog jako zanimljivog posjeta,dobili su paketiće i puuuuno slatkiša.
                                                                                         Učiteljica:
                                                                               Sandra Kamber

Posjet radio postaji
Autor: Tatjana Landsman, 6. 12. 2018.

Učiteljica:
                                                                               Sandra Kamber