Gradonačelnik Dario Hrebak i njegovi suradnici posjetili su našu školu
Autor: Ivana Popilovski, 26. 9. 2017.

Ovom su prigodom gradonačelnik i suradnici prisustvovali velikom odmoru u školskoj blagovaonici te su imali priliku pojesti jedan uobičajeni obrok u našoj školi, miješano varivo s komadima junetine, sve od svježeg sezonskog povrća i mesa, a od dobavljača s bjelovarskog područja čime u potpunosti podržavamo ovaj novi  projekt Grada Bjelovara.

"Prvenstveno smo danas došli vidjeti kako se provodi projekt "Bjelovarski doručak" i zadovoljni smo. Djeca doista svakodnevno jedu svježu hranu iz bjelovarskih vrtova."

Grad želi poticati razvoj obrazovanja. Stoga će se, prema riječima gradonačelnika Hrebaka, financijski stati iza svih dobrih projekata. što će u konačnici rezultirati zadovoljnijim I uspješnijim nastavnicima I učenicima.

Gradonačelnik Dario Hrebak i njegovi suradnici posjetili su našu školu
Autor: Ivana Popilovski, 26. 9. 2017.