22. SMOTRA ZBOROVA BBŽ
Autor: Martina Supančić, 8. 4. 2017.

Dana 28. 3. 2017. naša škola je po peti puta bila domaćin Smotre pjevačkih zborova osnovnih škola Bjelovarsko-bilogorske županije za 60. glazbene svečanosti hrvatske mladeži.

U natjecateljskom dijelu programa nastupilo je sedam zborova. U A kategoriji : pjevački zborovi iz OŠ Čazma, OŠ Slavka Kolara Hercegovac, III. OŠ Bjelovar i I. OŠ Bjelovar - PŠ Klokočevac. U B kategoriji: pjevački zborovi iz OŠ Garešnica, OŠ Velika Pisanica i OŠ Ivanska.

Na 60. Glazbene svečanosti pozvani su zborovi OŠ Čazma, III. OŠ Bjelovar te zbor OŠ Garešnica kojima želimo mnogo uspjeha u Varaždinu.

U revijalnom dijelu programa nastupili su zbor i velika dramska grupa I. OŠ Bjelovar. Kao točku dobrodošlice izveli su ulomak iz školske priredbe „Tko jači, (ne) tlači!“  voditeljica Željke Šunjić i Danice Barišić. Vrlo atraktivan nastup i aktualna tema izazvali su brojne pohvale članova Županijskog stručnog vijeća učitelja glazbene kulture i članova Prosudbenog povjerenstva. Također je vrlo zapažen bio nastup učenika 8.b razreda i člana pjevačkog zbora Matea Adamovića koji svira na bocama.

Pohvaljujem voditelje programa, učenike 8.c razreda Anu Pranjić i Nikolu Mamića koji su voditeljski zadatak obavili gotovo profesionalno te učenika Patrika Šterna koji je uručivao pohvalnice i cvijeće sudionicima smotre. Svi spomenuti učenici vrlo su ozbiljno pristupili svojim zaduženjima i bili velika pomoć i podrška učiteljici glazbene kulture u realizaciji ovog programa.

učiteljica glazbene kulture

D. Barišić, prof.

22. SMOTRA ZBOROVA BBŽ
Autor: Martina Supančić, 8. 4. 2017.

učiteljica glazbene kulture

D. Barišić, prof.