« Ožujak 2024 »

Učenici posjetili banku povodom Svjetskog dana štednje
Autor: Tatjana Landsman, 29. 10. 2016.

Povodom Svjetskog dana štednje, učenici 3.a i 3.b razreda u pratnji razrednih učiteljica posjetili su Erste banku u Bjelovaru.
Posjet banci učenicima  je bio jako zanimljiv. Saznali su kako radi bankomat, kako izgledaju pojedine novčanice, kako se zove novac drugih država, ali i što se sve radi u banci.  Najvažnije što su naučili je  - štedjeti! Djelatnici banke učenike su poučili kako sačuvati svaku novčanicu, kako planirati i kako se na kraju radovati onome što su kupili ušteđenim novcem. Sada već znaju da štedimo novac, vrijednosti, robne zalihe i slično. Štedimo ne samo za sebe i za vlastite potrebe, nego i za svoju obitelj, potomstvo i buduće naraštaje! Vrlo vrijedno i poučno iskustvo.Stoga zahvaljujemo djelatnicima banke na ugodnom prijemu i druženju.

učiteljice 3.a,b  Mirjana i Sandra

Učenici posjetili banku povodom Svjetskog dana štednje
Autor: Tatjana Landsman, 29. 10. 2016.

učiteljice 3.a,b  Mirjana i Sandra