« Ožujak 2024 »

Tradicionalno kićenje božićne jelke
Autor: Tatjana Landsman, 18. 12. 2015.

Već desetu godinu zaredom sudjelujemo u tradicionalnom kićenju božićne jelke na gradskom Korzu, u organizaciji Grada Bjelovara. I učenici 4.a i 4.b razreda svojim su božićnim nakitom obogatili jelku.

18. prosinca 2015.

Učenici 4.a i 4.b razreda naše škole u pratnji svojih učiteljica Lj.Dominko i M.Supančić pridružili su se već tradicionalnom kićenju  božićne jelke na gradskom Korzu.  Zajedno s Antunom Korušecom, gradonačelnikom  grada Bjelovara i njegovim zamjenicama u društvu djece gradskih vrtića i osnovnih škola  okitili su jelku nakitom kojeg su sami izradili.

Veselje djece bilo je još veće kad su im se pridružili članovi motokluba White City Riders iz Bjelovara koji su ih  na svojim motorima u ulozi Djeda Mrazova  darivali mnoštvom slatkiša.

Tradicionalno kićenje božićne jelke
Autor: Tatjana Landsman, 18. 12. 2015.

18. prosinca 2015.