Ovaj mjesec: 2003

Posjet boravkaša Zrakoplovnom klubu Bjelovar u Brezovcu
Autor: Tatjana Landsman, 13. 6. 2015.

Učenici produženog boravka grupe "Osmijeh"  u zadnjem tjednu nastave već tradicionalno odlaze u  Zrakoplovni klub Bjelovar.

Već tradicionalni posjet grupe "Osmijeh"( 8.6.2015.) našeg produženog boravka nije novost koju organizira učiteljica Vlasta Šveda  zajedno sa svojim učenicima. No, novost je da učenici pri svakom posjetu dožive nova uzbuđenja, svaki put saznaju nešto novo o zrakoplovima i steknu nova prijateljstva s članovima Kluba.

Predsjednik Kluba Vlado Jasek upoznao je učenike s dvosjednim  letjelicama Apolo i Pipistrel  kao i namjenom Aerodroma Brezovac koji služi za prihvat i otpremu zrakoplova najveće dopuštene uzletne snage do 2300 kg te za školovanje letača. Istaknuo je da su mu djeca najomiljeniji gosti ,pogotovo kada se svake  godine ponovno vraćaju u Klub kao što to čine naši boravkaši. Posebna atrakcija je aeromiting koji će se održati krajem lipnja.

Druženje s članovima kluba bilo je posebno iskustvo učenicima koji su imali bezbroj pitanja vezanih za letjelice i učenje letenja.

Umorni,ali itekako zadovoljni vratili su se svojim kućama s osmijehom na licu koji je nebrojeno puta opravdao naziv  ove grupe produženog boravka.

Zahvaljujemo Zrakoplovnom klubu Bjelovar na ugošćavanju  te roditeljima učenika na podršci u prijevozu do Brezovca i natrag.

Posjet boravkaša Zrakoplovnom klubu Bjelovar u Brezovcu
Autor: Tatjana Landsman, 13. 6. 2015.