Prvašići iz Klokočevca proveli izvanučioničnu nastavu u gradu
Autor: Tatjana Landsman, 4. 11. 2013.

Svjetski dan štednje i posjet matičnoj školi prvašići iz PŠ Klokočevac pamtit će po nesvakidašnjim sadržajima.

Učenici 1.razreda PŠ Klokočevac  posjetili su matičnu školu u Bjelovaru, ponovili stečena znanja iz prirode i društva o svim zanimanjima ljudi koji rade u  školi, posjetili su tajništvo,računovodstvo, pedagoginju, defektologinju, i ravnateljicu škole koja ih je srdačno pozdravila.

Drugi školski sat proveli su u školskoj  knjižnici  na satu medijske kulture.Knjižničarka Danica Popilovski Topalović upoznala ih je s radom školske knjižnice i načinima kako se posuđuju i čuvaju knjige. Iznenađenje je bilo preveliko kada je knjižničarka najavila i lutkarsku predstavu"Gljive u knjižnici" koju je prilagodila učiteljica Sanja Sabljak,a s učenicima knjižničarima pripremila knjižničarka Danica.

Drugi dio izvanučionične nastave sadržavao je kratku igru u  parku na Trgu S.Radića, šetnju do glavnog  gradskog parka, te posjet Raiffeisen banci  gdje su obilježili  Svjetski dan štednje.Učenici su u banci razgovarali o štednji, načinima štednje, a imali su prilike brojačima novčanica i kovanica uz pomoć bankarica sami ih i prebrojati.  Sve je bilo jako veselo i zabavno. Nakon toga počašćeni su slatkišima i balonima.

Odlaskom u slastičarnu završio je ovaj poseban izvanučionični školski dan.

Učiteljica:

Sandra Kamber

Prvašići iz Klokočevca proveli izvanučioničnu nastavu u gradu
Autor: Tatjana Landsman, 4. 11. 2013.

Odlaskom u slastičarnu završio je ovaj poseban izvanučionični školski dan.

Učiteljica:

Sandra Kamber