Završila Škola u prirodi u Novom Vinodolskom
Autor: Tatjana Landsman, 10. 6. 2013.

Dojmovi iz Škole u prirodi koju su pohađali učenici 3.razreda PŠ Tomaš, Klokočevac i Nove Plavnice.

Škola u prirodi u Novom Vinodolskom

Učenici iz Novih Plavnica ,Klokočevca i Tomaša u pratnji učiteljica Mirjane Bakoš, Sandre Kamber i Jelice Milovac boravili su u školi u prirodi u odmaralištu Grada Bjelovara u Novom Vinodolskom od 3.do8.lipnja2013.godine.

Na samom putu do odredišta učenici su se upoznavali s prirodnim obilježjima brežuljkastog, gorskog i primorskog kraja.

Sve dane boravka pratilo ih je lijepo vrijeme, tako da je more zbog hladne vode  prvi dan bilo pokoreno do gležnja , drugi do koljena, a ostale dane su bili zastupljeni  svi stilovi plivanja i neplivanja.

Matematika je bila rješavana usmeno u ležećem ili pismeno u sjedećem položaju  u vrijeme popodnevnog odmora.

Petak je bio rezerviran za izlet brodicom u Crikvenicu. Prvo je posjećen  Aquarium  gdje učenici nisu krili oduševljenje kada su vidjeli raznolike ribe prekrasnih boja.

Uz zumbu, karaoke, izbor najluđe frizure i ostalih aktivnosti s učenicima i učiteljicama iz V. Trojstva i Šandrovca , šest dana je brzo proletjelo.

Upoznavanje primorskog kraja, izleti, sportske igre, nezaboravna druženja i trenutci provedeni s prijateljima zasigurno će učenicima ostati u lijepom sjećanju.

Učiteljica:

Jelica Milovac

Završila Škola u prirodi u Novom Vinodolskom
Autor: Tatjana Landsman, 10. 6. 2013.

Škola u prirodi u Novom Vinodolskom

Učiteljica: