Edukativni petak na Bjelovarskom sajmu
Autor: Tatjana Landsman, 26. 5. 2013.

Učenici 4.a,b,c razreda matične škole zajedno sa svojim učiteljicama  sudjelovali su na edukativnom danu koji je Bjelovarski sajam organizirao za osnovnoškolce u sklopu velike sajamske priredbe "Lo REko".

Cilj organizatora bio je upoznati učenike s bioraznolikošću naše županije kao i cijele Lijepe naše s posebnim naglaskom na upoznavanju divljači i slatkovodnih riba pokazujući im veličanstvene trofeje te prepariranu i živu divljač.

Radoznali učenici imali su bezbroj pitanja , posebno iz područja lova i ribolova, a na kraju su se okušali i u malom kvizu znanja o prethodno naučenim zanimljivim sadržajima.

Zahvaljujemo Bjelovarskom sajmu na dobroj namjeri uključivanja  učenika osnovnih škola  u svoje za našu zajednicu vrijedne projekte .

Edukativni petak na Bjelovarskom sajmu
Autor: Tatjana Landsman, 26. 5. 2013.