Čestitamo našem Lovri
Autor: Tatjana Landsman, 7. 4. 2013.

Učenik Lovro Brzović ( 7.r.) sudjelovao na 55.Natjecanju mladih tehničara u Primoštenu na državnoj razini.

Najstarije i najbrojnije natjecanje učenika u znanju, vještinama i kreativnosti Natjecanje mladih tehničara, jubilarni 55. put održano je u Primoštenu od 3. do 5. travnja 2013.

Na državno Natjecanje mladih tehničara pozvano je 257 učenika koji su se pokazali najboljima u svojim županijama  i to u 12 područja.

Mladi tehničari natjecali su se u 12 područja tehničke kulture, unutar dvije kategorije: H- kategorija u sklopu koje se natjecanje provodi po nastavnom planu i programu za tehničku kulturu u osnovnoj školi i P-kategoriju u koje se natjecanje provodi po programu za posebna tehnička područja.

Naš učenik Lovro Brzović koji je na državno natjecanje  u Primošten išao u pratnji svoje mentorice učiteljice Tatjane Bednaić, natjecao se u području  obrade materijala i strojarskim konstrukcijama te osvojio 21. mjesto.

Čestitamo našem Lovri i njegovoj mentorici na državnom sudjelovanju i želimo puno uspjeha i dogodine.

Čestitamo našem Lovri
Autor: Tatjana Landsman, 7. 4. 2013.