Ovaj mjesec: 1986

Festival "Pazi knjiga - Knjige u cipelama!"
Autor: Nataša Ljubić Klemše, 10. 11. 2012.

Učenici 2.c sa svojom učiteljicom Natašom i asistenticom Henrike u srijedu 7. studenoga 2012. posjetili su Narodnu knjižnicu Petar Preradović, dječji odjel, te sudjelovali u aktivnosti festivala "Pazi knjiga - Knjige u ciplema" Tko vjeruje u bajke još?

Gosti festivala bili su Svetlana Patafta, Ema Pongrašić, Krešimir Fijachko i Zoran Pongrašić.

Glumica Svetlana s predškolskom Emom na osebujan je način, u interakciji s učenicima, predstavila knjigu Zorana Pongrašića "Tko vjeruje u bajke još?", prvi i drugi dio.

Učenici su uživali i Krešimirovom žongliranju lopticama i čunjevima.

Bilo je to još jedno iznimno druženje s našom knjižnicom i tetama knjižničarkama s dječjeg odjela koje su organizirale ovo događanje, te glumcima koji su nam omogućili još jedno nezaboravno druženje s knjigom.

Festival "Pazi knjiga - Knjige u cipelama!"
Autor: Nataša Ljubić Klemše, 10. 11. 2012.

Učenici su uživali i Krešimirovom žongliranju lopticama i čunjevima.