Književni susret sa spisateljicom Jasminkom Tihi-Stepanić
Autor: Tatjana Landsman, 25. 10. 2012.

Učenici naše škole na književnom susretu u Gradskoj knjižnici povodom Mjeseca hrvatske knjige.

U sklopu Mjeseca hrvatske knjige učenici naše škole,članovi Čitalačkog kluba i novinara prisustvovali su već drugom književnom susretu u Narodnoj knjižnici „Petar Preradović“.

Ovoga puta gošća knjižnice bila je književnica Jasminka Tihi-Stepanić. Riječ je o profesorici hrvatskog jezika iz Velike Gorice čiji je roman prvijenac „ Imaš fejs?“ ove godine nagrađen nagradom „Mato Lovrak“ za najbolji dječji roman.

Roman za mlade „Imaš fejs?“ kroz živote dviju glavnih junakinja, Kate i Nataly, problematizira sveprisutnost Facebooka u životu djece, govori o prvim ljubavima, prijateljstvu, bratskim odnosima i obiteljima u kojima su zaboravljene istinske vrijednosti.

Autorica nam se pohvalila da je njezin drugi roman pred izdavanjem i da ćemo ga uskoro naći na policama naših knjižnica. Već ga željno iščekujemo.

Učiteljica :

Jasna Kalem

Književni susret sa spisateljicom Jasminkom Tihi-Stepanić
Autor: Tatjana Landsman, 25. 10. 2012.

Učiteljica :

Jasna Kalem