Međunarodni dan zaštite životinja, 4. listopada u našoj školi
Autor: Zdenka Brebrić, 4. 10. 2012.

Prikupljena hrana i dobrovoljni novčani prilozi za skloništa napuštenih životinja.

Učenica Patricija Ernjak odrekla se kompletnog džeparca u korist napuštenih životinja.

Učenici i djelatnici 1. osnovne škole Bjelovar su po drugi put prikupljali novac i hranu za napuštene životinje. U okviru Međunarodnog dana zaštite životinja prikupljene su dvije velike kutije hrane i 700,00 kuna koje će se također utrošiti za kupnju hrane.

Posebnu zaslugu za ovu akciju imaju učenici 8. a razreda,  Donovan Pavleković, Rea Bedeković, Karla Jurčec, Laura Ferenčaba te Nikolina Benkus i organizatorice akcije učiteljica Branka Puc te pedagoginja Zdenka Brebrić.

Hrana će se donirati skloništima: Šapa te skloništu Vau, vau-Amigo.

Slika br. 1 "Mladi biolozi"

Slika br. 2. b

Slika br. 3 "Biolozi" nakon obavljenog posla

Međunarodni dan zaštite životinja, 4. listopada u našoj školi
Autor: Zdenka Brebrić, 4. 10. 2012.

Hrana će se donirati skloništima: Šapa te skloništu Vau, vau-Amigo.

Slika br. 1 "Mladi biolozi"

Slika br. 2. b

Slika br. 3 "Biolozi" nakon obavljenog posla