Uručena pohvalnica našoj učenici za originalni likovni rad na izložbi u Muzeju Mimara
Autor: Tatjana Landsman, 12. 5. 2012.

U subotu, 12. svibnja 2012.godine otvorena je izložba " Tradicija i suvremenost - biološka raznolikost Republike Hrvatske u likovnom izričaju djece" u organizaciji  Udruge hrvatskih učitelja likovne izobrazbe, a pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.

Od  2326 prispijelih radova učenika iz cijele RH izloženo je 342 rada, a nagrade i pohvale uručene su 38 učenika dok su učiteljima- mentorima i školama dodijeljene diplome.

Ponosni smo na našu učenicu 5.c razreda Antoniju Mikačević i  njenog mentora, učitelja likovne kulture Antuna Ibriksa što je likovni uradak  na temu flore i faune RH  postigao tako zapažen uspjeh.

Među izloženim radovima u Muzeju Mimara u Zagrebu u doista velikoj konkurenciji nalaze se i likovni uradci učenika Brune Bišćana (7.b), Ivane Marušić (8.r. PŠ Ciglena), Laure Ferenčaba(7a.), i Ele Biškup(5b.).

Čestitamo učenicima i njihovom mentoru na zavidno zapaženom uspjehu i želimo nadalje što više lijepih likovnih ostvaraja.

Fotografije sa svečanog otvaranja izložbe u Muzeju Mimara možete pogledati u našoj foto-galeriji.

Autor: Tatjana Landsman, 12. 5. 2012.