« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Nakon dosad provedenih natjecanja iz pojedinih predmeta, bilježimo uspjehe naših učenika, od kojih su neki već pozvani na županijsku razinu, a neki se tek nadaju tome pozivu.
INFORMATIKA
Učenici 1. osnovne škole pozvani na županijsko natjecanje u poznavanju informatike:
OSNOVE INFORMATIKE:
1. Lovro Brzović, 6.r.
2. Dominik Šabić, 8.r.
3. Filip Zgorelec, 8.r.
LOGO:
1. Matej Fuček, 5.r.
1. Lovro Brzović, 6.r.
2. Marko Vujanović-Kotarščak, 6.r.
1. Petar Tomić, 7.r.
2. Filip Eđut, 7.r.
Mentor : Goran Jarčov
ENGLESKI JEZIK
Na županijsko natjecanje u poznavanju engleskog jezika koje će se održati 28. veljače 2012. u OŠ Čazma pozvan je Filip Zgorelec, 8.e
Mentorica : Suzana Ivanček
HRVATSKI JEZIK
Na školskoj razini natjecanja u poznavanju hrvatskog jezika sudjelovali su učenici 7. i 8. razreda te su ostvarili ovaj uspjeh :
SEDMI RAZRED :
1.Mirela Bačeković
2. Cecilija Raffanelli
3. Antonija Milaj
4. Matija Hnatek
5. Klara Čepo
6. Lea Leljak
6. Veronika Mrak
6. Hanna Pećar
7. Rea Bedeković
7. Katarina Halauk
7. Petra Mikličan
8. Hana Lihter
9. Dario Pećar
9. Matej Šćurić
10. Jan Pilipović
11. Filip Eđut
12. Erik Baukovac
OSMI RAZRED:
1. Ana-Marija Marić
2. Matija Kovačić
3. Jelena Vedriš
3. Matea Samaržija
4. Manda Matić
5. Uršula Frčo
6. Dominik Šabić
6. Ana Pavičić
7. Ines Takač
8. Dorotea Koren
9. Ana Mikulić
9. Paula Radoš
10. Kristijan Krešimir Marković
11. Petra Šarić
NJEMAČKI JEZIK
Na školskoj razini natjecanja u poznavanju njemačkog jezika ostvareni su sljedeći rezultati:
1. Filip Zgorelec
2. Manuel Lončar
3. Antonija Blažeković
4. Paula Radoš
5. Ines Takač
6. Dorotea Koren
7. Grgur Polančec
8. Dominik Šabić
9. Ana-Marija Marić
10. Matea Samaržija
11. Manda Matić
12. Mislav Unger
13. Kristijan Krešimir Marković
14. Sara Mitrović
GEOGRAFIJA
Na školskoj razini natjecanja iz geografije bilježimo sljedeće rezutate naših učenika:
5.RAZRED
1. Antonija Mikačević
2. Franko Ludvig
3. Ema Mužar
4. Robert Đurić
5. Tina Rea Takač
6. Danijela Gavran
7. Tihana Butković
8. Renato Serdarušić
9. Roko Vučak
10. Ivan Grbaš
6.RAZRED
1. Marko Vujanović-Kotarščak
2. Lovro Brzović
3. Klara Mendaš
4. Matej Jandroković
5. Antonio Zelenika
6. Lucija Pranjić
7. Toni Gjergaj
8. Sara Novosel
7.RAZRED
1. Krešimir Serdarušić
2. Mirela Bačeković
3. Filip Eđut
4. Antonija Milaj
5. Matko Meštrović
6. Donovan Pavleković
7. Andrej Kalanja
8.RAZRED
1. Dominik Šabić
2. Filip Zgorelec
3. Jelena Vedriš
4. Stjepan Furlan
5. Kristijan Krešimir Marković
6. Petar Zgonjanin
POVIJEST
8. RAZRED
1. Ozren Mendaš
2. Mislav Unger
3. Ana Pavičić
4. Paula Radoš
5. Ana Mikulić
6. Matea Samaržija
7. Petra Šarić
8. Iva Vučak
KEMIJA
7. RAZRED
1. Petar Tomić
2. Matko Meštrović
3. Matko Petreković
4. Krešimir Serdarušić
8. RAZRED
1. Matija Kovačić
2. Tibor Kovač
3. Antonio Đuračić
4. Uršula Frčo
5. Natalija Padović
6. Sara Mitrović
Ana-Marija Marić, 8.a
Nakon dosad provedenih natjecanja iz pojedinih predmeta, bilježimo uspjehe naših učenika, od kojih su neki već pozvani na županijsku razinu, a neki se tek nadaju tome pozivu.
INFORMATIKA
Učenici 1. osnovne škole pozvani na županijsko natjecanje u poznavanju informatike:
OSNOVE INFORMATIKE:
1. Lovro Brzović, 6.r.
2. Dominik Šabić, 8.r.
3. Filip Zgorelec, 8.r.
LOGO:
1. Matej Fuček, 5.r.
1. Lovro Brzović, 6.r.
2. Marko Vujanović-Kotarščak, 6.r.
1. Petar Tomić, 7.r.
2. Filip Eđut, 7.r.
Mentor : Goran Jarčov
ENGLESKI JEZIK
Na županijsko natjecanje u poznavanju engleskog jezika koje će se održati 28. veljače 2012. u OŠ Čazma pozvan je Filip Zgorelec, 8.e
Mentorica : Suzana Ivanček
HRVATSKI JEZIK
Na školskoj razini natjecanja u poznavanju hrvatskog jezika sudjelovali su učenici 7. i 8. razreda te su ostvarili ovaj uspjeh :
SEDMI RAZRED :
1.Mirela Bačeković
2. Cecilija Raffanelli
3. Antonija Milaj
4. Matija Hnatek
5. Klara Čepo
6. Lea Leljak
6. Veronika Mrak
6. Hanna Pećar
7. Rea Bedeković
7. Katarina Halauk
7. Petra Mikličan
8. Hana Lihter
9. Dario Pećar
9. Matej Šćurić
10. Jan Pilipović
11. Filip Eđut
12. Erik Baukovac
OSMI RAZRED:
1. Ana-Marija Marić
2. Matija Kovačić
3. Jelena Vedriš
3. Matea Samaržija
4. Manda Matić
5. Uršula Frčo
6. Dominik Šabić
6. Ana Pavičić
7. Ines Takač
8. Dorotea Koren
9. Ana Mikulić
9. Paula Radoš
10. Kristijan Krešimir Marković
11. Petra Šarić
NJEMAČKI JEZIK
Na školskoj razini natjecanja u poznavanju njemačkog jezika ostvareni su sljedeći rezultati:
1. Filip Zgorelec
2. Manuel Lončar
3. Antonija Blažeković
4. Paula Radoš
5. Ines Takač
6. Dorotea Koren
7. Grgur Polančec
8. Dominik Šabić
9. Ana-Marija Marić
10. Matea Samaržija
11. Manda Matić
12. Mislav Unger
13. Kristijan Krešimir Marković
14. Sara Mitrović
GEOGRAFIJA
Na školskoj razini natjecanja iz geografije bilježimo sljedeće rezutate naših učenika:
5.RAZRED
1. Antonija Mikačević
2. Franko Ludvig
3. Ema Mužar
4. Robert Đurić
5. Tina Rea Takač
6. Danijela Gavran
7. Tihana Butković
8. Renato Serdarušić
9. Roko Vučak
10. Ivan Grbaš
6.RAZRED
1. Marko Vujanović-Kotarščak
2. Lovro Brzović
3. Klara Mendaš
4. Matej Jandroković
5. Antonio Zelenika
6. Lucija Pranjić
7. Toni Gjergaj
8. Sara Novosel
7.RAZRED
1. Krešimir Serdarušić
2. Mirela Bačeković
3. Filip Eđut
4. Antonija Milaj
5. Matko Meštrović
6. Donovan Pavleković
7. Andrej Kalanja
8.RAZRED
1. Dominik Šabić
2. Filip Zgorelec
3. Jelena Vedriš
4. Stjepan Furlan
5. Kristijan Krešimir Marković
6. Petar Zgonjanin
POVIJEST
8. RAZRED
1. Ozren Mendaš
2. Mislav Unger
3. Ana Pavičić
4. Paula Radoš
5. Ana Mikulić
6. Matea Samaržija
7. Petra Šarić
8. Iva Vučak
KEMIJA
7. RAZRED
1. Petar Tomić
2. Matko Meštrović
3. Matko Petreković
4. Krešimir Serdarušić
8. RAZRED
1. Matija Kovačić
2. Tibor Kovač
3. Antonio Đuračić
4. Uršula Frčo
5. Natalija Padović
6. Sara Mitrović
Ana-Marija Marić, 8.a