3. 12. MEĐUNARODNI DAN OSOBA S INVALIDITETOM I 10. 12. DAN PRAVA ČOVJEKA
Autor: Ivana Popilovski, 8. 12. 2011.

Učenici od 1. do 4. razreda matične škole u četvrtak 8. prosinca sudjelovali su na radionici povodom obilježavanja 3. prosinca Međunarodnog dana osoba s invaliditetom i 10. prosinca Dana prava čovjeka. Radionica se održala u suradnji s Udrugom invalida i Udrugom slijepih i slabovidnih osoba Bjelovar.

MEĐUNARODNI DAN OSOBA S INVALIDITETOM I DAN PRAVA ČOVJEKA

Dana 08. 12.2011. (četvrtak), obilježili smo Međunarodni dan osoba s invaliditetom koji se inače obilježava 03.prosinca i Dan prava čovjeka, koji se obilježava 10.prosinca.

Cilj je obilježavanja ovog dana objasniti učenicima da osobe s invaliditetom imaju puna i jednaka  ljudska prava i  pravo sudjelovanja u društvu.

Za sve učenike razredne nastave u matičnoj školi organizirali smo predavanje i prezentaciju članova i asistenata Udruge tjelesnih invalida Bjelovar pod nazivom „Kako svima biti prijatelj“ u trajanju od jednog školskog sata, a posjetile su nas i osobe sa invaliditetom koje su nam ispričali svoja životna iskustva.

Zahvaljujemo se Udruzi invalida i Udruzi slijepih i slabovidnih osoba Bjelovar na lijepoj suradnji i poučnoj radionici koju su učenici s oduševljenjem popratili.

Svaki učenik ponio je kući eBontončić na CD-u.

Ana Zoger, prof. defektolog

3. 12. MEĐUNARODNI DAN OSOBA S INVALIDITETOM I 10. 12. DAN PRAVA ČOVJEKA
Autor: Ivana Popilovski, 8. 12. 2011.

MEĐUNARODNI DAN OSOBA S INVALIDITETOM I DAN PRAVA ČOVJEKA

Svaki učenik ponio je kući eBontončić na CD-u.

Ana Zoger, prof. defektolog