Druga radionica sekcije "Need Help?"
Autor: Martina Supančić, 10. 12. 2019.

Opća skupština Ujedinjenih naroda, 1985. godine, proglasila je 5. prosinca Međunarodnim danom volontera. Cilj obilježavanja toga dana je isticanje svih aktivnosti volontera na lokalnoj, nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Učenici naše škole i ovog su puta pokazali da su dobri i vrijedni prijatelji koji su spremni pomoći onima kojima je pomoć potrebna.    5. prosinca 2019., na Međunarodni dan volontera, 18 učenika petih, šestih i osmih razreda, sudjelovalo je na radionici "Need Help?/Trebaš li pomoć?"

Učenici volonteri: Tina, Erik i Luka pomagali su svojim prijateljima u pisanju domaćih zadaća i projekata iz engleskog jezika.

Učenice šestog razreda istraživale su Božićne običaje i izrađivale Kahoot kviz za potrebe eTwinning projekta "Let's Get Connected", a učenice osmog razreda pretraživale su web i samostalno osmišljavale tijek eTwinning projekta "Inspiring Women".

Raznolike teme, odlična atmosfera i opušteno učenje omogućile su nam da kvalitetno provedemo svoje slobodno vrijeme te ga iskoristimo za dobrobit drugih i za svoj osobni rast.

Dragi volonteri, sretan vam naš dan!

Druga radionica sekcije "Need Help?"
Autor: Martina Supančić, 10. 12. 2019.

Dragi volonteri, sretan vam naš dan!