Ovaj mjesec: 1994

Volonterski klub "Volontiraj u Prvoj" počeo s radom!
Autor: Martina Supančić, 14. 10. 2019.

U našoj školi prije tri tjedna započeo je s radom novoosnovani školski volonterski klub „Volontiraj u Prvoj“  u sklopu Erasmus+ KA1 projekta „Let's VolunPeer!“.

Prvu radionicu vodila je učiteljica Petra Turković, a bila je posvećena vršnjačkoj pomoći u učenju i pisanju domaće zadaće uz pomoć suvremenih web alata.

Drugu radionicu vodila je učiteljica Martina Supančić, a bila je posvećena svemiru – učenici mlađeg uzrasta čitali su slikovnicu „Let's Explore Space“ spisateljice Ally Stahl, nakon čega su  izrađivali Sunčev sustav, pritom učeći nazive planeta na engleskom jeziku.

Sljedeće dvije radionice održat će učiteljica Nataša Ljubić Klemše (sekcija "Volontiraj i prezentiraj" s temom "Predstavljam se" - održat će se 22.10. u 15 sati) i učiteljica Helena Gustović Ljubić (sekcija "All Things British" s temom "The United Kingdom" - održat će se 29.10. u 15 sati).

Prijavite se i dođite, očekujemo vas!

Volonterski klub "Volontiraj u Prvoj" počeo s radom!
Autor: Martina Supančić, 14. 10. 2019.

Prijavite se i dođite, očekujemo vas!