« Ožujak 2024 »

HUMANITARNA AKCIJA DARIVANJA DOBROTOM UČENIKA
Autor: Tatjana Landsman, 26. 12. 2018.

I ove godine članovi  Podmlatka  Crvenog križa naše škole i njihova voditeljica učiteljica Marijana Burić organizirali su Humanitarnu akciju za pomoć bolesnoj djeci Dječjeg odjela Opće bolnice Bjelovar. Učenici matične i područnih škola tijekom mjeseca prosinca prikupljali su poklon-pakete s didaktičkim igračkama,društvenim igrama, higijenskom kozmetikom i slatkišima.  U četvrtak, 20 .12. posjetili su djecu koja će božićne blagdane provesti u bolničkom krevetu te ih obradovali  poklonima. Ovom humanitarnom akcijom učenici naše škole pokazali su veliko srce prema svojim bolesnim vršnjacima. Osoblje Dječjeg odjela zahvalilo je našoj školi na ovoj humanitarnoj aktivnosti.

HUMANITARNA AKCIJA DARIVANJA DOBROTOM UČENIKA
Autor: Tatjana Landsman, 26. 12. 2018.