LIKOVNI NATJEČAJ - OBILJEŽAVANJE DANA BROJA PI
Autor: Tatjana Landsman, 15. 3. 2018.

Dana, 14. ožujka 2018. učenica Marta Valentić, 6.r. iz PŠ Ciglena, osvojila je prvo mjesto na likovnom natjecanju povodom obilježavanja dana broja π. Njezina mentorica je učiteljica likovne kulture Lorena Buršić-Lukić,prof.

Županijsko natjecanje u pamćenju broja Pi, već treću godinu zaredom organizira II. OŠ Bjelovar kao domaćin, a istim povodom, organiziran je i likovni natječaj na temu kolorističkog portreta Alberta Einsteina, tehnikom tempere.

Svečanost natjecanja, te dodjele priznanja i nagrada, održane su u KMC Bjelovar, 14. ožujka 2018.godine, a svi nagrađeni likovni radovi izloženi su u holu KMC.

Učenica i njezina mentorica dobile su zahvalnice i prigodne poklon- pakete za osvojeno 1. mjesto.

Za kraj programa, organizirana je projekcija filma Genijalni um.

Čestitamo Marti i njezinoj mentorici!

LIKOVNI NATJEČAJ - OBILJEŽAVANJE DANA BROJA PI
Autor: Tatjana Landsman, 15. 3. 2018.

Za kraj programa, organizirana je projekcija filma Genijalni um.

Čestitamo Marti i njezinoj mentorici!