SUSRET UMIROVLJENIKA U BOŽIĆNOM DUHU
Autor: Tatjana Landsman, 30. 11. 2017.

U četvrtak,30.11.2017. u Područnoj školi Tomaš  organiziran je  17. susret umirovljenika i učenika. Kao i ovaj  put, druženje je prošlo u obostranom zadovoljstvu umirovljenika i učenika. Susret je obilježen  božićnom tematikom.  Budući da učenici svake godine marljivo vježbaju za razredne božićne priredbe , ove godine su  se pripremili malo ranije kako bi umirovljenicima pokazali recitacije, igrokaze i pjesme koje pripremaju za priredbu.

Nakon prikazanih recitacija Jaslice i Kalendar, igrokaza Božićne želje i pjevanja pjesmice Zeko i potočić zaslužili su veliki pljesak naših gošća. Uz pomoć umirovljenika   učenici su, primjenjujući salvetnu tehniku, izradili božićne kuglice koje će krasiti naš razredni bor. Kako bi umirovljenici imali uspomenu na ovaj susret , zajednički su s učenicima napravili čestitke s božićnim porukama koje su ponijeli kući. Susret je završio sa željama za ponovnim susretom, onim proljetnim.

Zahvaljujemo majkama koje su i ovaj put pripremile domaće kolače.

Učiteljica: Lea Dolenčić

SUSRET UMIROVLJENIKA U BOŽIĆNOM DUHU
Autor: Tatjana Landsman, 30. 11. 2017.

Zahvaljujemo majkama koje su i ovaj put pripremile domaće kolače.

Učiteljica: Lea Dolenčić