« Travanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
23. 10. 2017. godine održali smo u knjižnici škole natjecanje u čitanju naglas na kojem je sudjelovalo 36 učenika razredne i predmetne nastave.
Natjecatelji su trebali u samo pet minuta na što kreativniji način predstaviti knjigu koja ih je oduševila, pročitati najzanimljiviji ulomak i ostale sudionike potaknuti na čitanje baš te knjige.
U prvoj kategoriji za učenike 3. – 5. razreda natjecalo se 19 učenika.
Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Sanja Sabljak, Branka Mikačević i Višnja Čanić izabralo je pobjednike u I. kategoriji natjecanja:
Ove će učenice predstavljati našu školu na Gradskoj razini natjecanja 27. 10. 2017.
U drugoj kategoriji – za učenike 6. – 8. razreda natjecalo se 17 učenika.
Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Danica Popilovski Topalović, Branka Mikačević i Mirjana Ištef izabralo je pobjednike II. kategorije:
Ovi će učenici predstavljati našu školu na Gradskoj razini natjecanja 27. 10. 2017.
3. mjesto: Rafael Pranjić, 6. a razred (mentorica M. Ištef)
3.mjesto: Tina Malogorski, 8. a razred (mentorica J. Kalem)
Svi učenici dobili su priznanja za sudjelovanje, pobjednici diplome, a članovi povjerenstva i mentori zahvalnice.
Čestitke svim učenicima, a našim predstavnicima puno sreće na Gradskoj razini natjecanja!
23. 10. 2017. godine održali smo u knjižnici škole natjecanje u čitanju naglas na kojem je sudjelovalo 36 učenika razredne i predmetne nastave.
Natjecatelji su trebali u samo pet minuta na što kreativniji način predstaviti knjigu koja ih je oduševila, pročitati najzanimljiviji ulomak i ostale sudionike potaknuti na čitanje baš te knjige.
U prvoj kategoriji za učenike 3. – 5. razreda natjecalo se 19 učenika.
Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Sanja Sabljak, Branka Mikačević i Višnja Čanić izabralo je pobjednike u I. kategoriji natjecanja:
Ove će učenice predstavljati našu školu na Gradskoj razini natjecanja 27. 10. 2017.
U drugoj kategoriji – za učenike 6. – 8. razreda natjecalo se 17 učenika.
Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Danica Popilovski Topalović, Branka Mikačević i Mirjana Ištef izabralo je pobjednike II. kategorije:
Ovi će učenici predstavljati našu školu na Gradskoj razini natjecanja 27. 10. 2017.
3. mjesto: Rafael Pranjić, 6. a razred (mentorica M. Ištef)
3.mjesto: Tina Malogorski, 8. a razred (mentorica J. Kalem)
Svi učenici dobili su priznanja za sudjelovanje, pobjednici diplome, a članovi povjerenstva i mentori zahvalnice.
Čestitke svim učenicima, a našim predstavnicima puno sreće na Gradskoj razini natjecanja!