« Ožujak 2024 »

Spikaonica: predstavljen Erasmus+ projekt ELF
Autor: Martina Supančić, 15. 10. 2017.

13. listopada 2017. održana je prva ovogodišnja Spikaonica na Dječjem odjelu Narodne knjižnice "Petar Preradović" Bjelovar, na kojoj su naši, sada već bivši, učenici Marta Pocrnčić, Nikola Mamić i Marko Dončević te učenik 7. razreda Matija Štiglić predstavili Erasmus+ projekt English Learning Friends, koji se provodio od 2015. do 2017. godine u našoj školi.

Počašćeni smo pozivom djelatnica Dječjeg odjela, koje su prepoznale kvalitetu i brojne dobrobiti našeg i sličnih projekata te nas pozvale da ga kao primjer dobre prakse predstavimo učiteljima i učenicima drugih bjelovarskih škola kako bismo ih motivirali za uključivanje u Erasmus+ programe.

Matija, Marta, Nikola i Marko su pred brojnom publikom održali prezentaciju pod nazivom "Naša finska avantura" u kojoj su iznijeli svoja iskustva i dojmove koje su doživjeli tijekom boravka u Finskoj u veljači ove godine. Učenici su sa zanimanjem i divljenjem pratili prezentaciju te su postavljali predavačima brojna pitanja. Na kraju su svi učenici jednoglasno zaključili da su im ovakvi projekti iznimno privlačni i zanimljivi te da bi se svi, kada bi dobili priliku, odmah uključili u njihovu provedbu.

Spikaonica: predstavljen Erasmus+ projekt ELF
Autor: Martina Supančić, 15. 10. 2017.