Ovaj mjesec: 1907

ZIMSKA ŠKOLA INFORMATIKE
Autor: Tatjana Landsman, 31. 12. 2016.

Zimska škola informatike  u I.osnovnoj školi Bjelovar počinje 2.siječnja, a završava 5.siječnja 2017. godine. Ovo je druga po redu Zimska škola informatike koja je prošle godine otvorena na inicijativu škole ,a pod pokroviteljstvom Grada Bjelovara.Sve je veći interes učenika bjelovarskih osnovnih škola za ovaj projekt. Tečaj će i ove godine voditi učitelj informatike Goran Jarčov ,a obuhvaća 3 grupe učenika od 1.- 4.razreda.Program tečaja:

Osnove robotike
Styckz (animacijski alat)
Paint i Word

Učenici će na ovogodišnjem tečaju steći znanja i  iz osnova robotike koristeći male  mBot robote čime je Zimska škola informatike u I.osnovnoj školi Bjelovar potaknula odaziv još većeg  broja učenika, a čiji interes za ovo područje ukazuje da informatika ne bi trebala ostati samo na razini izborne nastave.

ZIMSKA ŠKOLA INFORMATIKE
Autor: Tatjana Landsman, 31. 12. 2016.

Osnove robotike
Styckz (animacijski alat)