« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Jučer, 24. 10. 2016. godine, održali smo u knjižnici škole natjecanje u čitanju naglas na kojem je sudjelovalo 34 učenika razredne i predmetne nastave.
Natjecatelji su trebali u samo pet minuta na što kreativniji način predstaviti knjigu koja ih je oduševila, pročitati najzanimljiviji ulomak i ostale sudionike potaknuti na čitanje baš te knjige.
U prvoj kategoriji za učenike 3. – 5. razreda natjecalo se 26 učenika:
Lana Veliji, Valentina Đurin, Magdalena Budinjaš, Paola Krpan, Maja Bišćan, Rea Konjević, Iva Tolnaj - 3. a razred (mentorica S. Kamber); Lucija Subota – 3. b razred (mentorica M. Matenda); Mia Matković, Tara Kostelac, Petra Tasić – 4. a razred (mentorica M. Jambrušić Korunčev); Borna Ćurić, Leon Klemše, Petar Mamić, Laura Vlainić – 4. b razred (mentorica J. Aušperger); Julia Šarić, Rafael Pranjić – 5. a (mentorica M. Ištef); Lika Čardaš, Srđan Dožudić – 5. b (mentorica M. Ištef); Lana Čavrag, Petra Posavac, Ivana Lana Krčma, Lucijan Lujić – 5. c razred (mentorica J. Kalem); Kristijan Andričević, Roberto Bardheci, Danijel Žitnjak – 5. d razred (mentorica M. Ištef).
Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Sanja Sabljak, Tatjana Petrec i Renata Horžić izabralo je pobjednike u I. kategoriji natjecanja:
1. mjesto: Rafael Pranjić, 5. a razred (mentorica M. Ištef)
2. mjesto: Srđan Dožudić, 5. b razred (mentorica M. Ištef)
Ovi će učenici predstavljati našu školu na Gradskoj razini natjecanja.
U drugoj kategoriji – za učenike 6. – 8. razreda natjecalo se 8 učenika: Iris Pehar, Laura Karadža, Nikolina Lukić – 6. d razred (mentorica S. Sabljak); Ena Kovačić – 7. b (mentorica M. Ištef); Nikolina Žitnjak, Petra Fusić – 7. c (mentorica M. Ištef), Ante Radić – 8. a (S. Sabljak); Nikolina Andričević – 8. b (mentorica S. Sabljak).
Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Željka Šunjić, Tatjana Petrec i Sandra Kamber teškom mukom izabralo je pobjednike II. kategorije:
1. mjesto: Ante Radić, 8. a razred (mentorica S. Sabljak)
2. mjesto: Nikolina Žitnjak, 7. c razred (mentorica M. Ištef)
3. mjesto: Nikolina Lukić, 6. d razred (mentorica S. Sabljak)
Budući da A. Radić zbog terenske nastave ne može sudjelovati na Gradskoj razini natjecanja, školu će predstavljati Nikolina Žitnjak i Nikolina Lukić.
Svi učenici dobili su priznanja za sudjelovanje, pobjednici diplome, a članovi povjerenstva i mentori zahvalnice.
Čestitke svim učenicima, a našim predstavnicima puno sreće na Gradskoj razini natjecanja!
Jučer, 24. 10. 2016. godine, održali smo u knjižnici škole natjecanje u čitanju naglas na kojem je sudjelovalo 34 učenika razredne i predmetne nastave.
Natjecatelji su trebali u samo pet minuta na što kreativniji način predstaviti knjigu koja ih je oduševila, pročitati najzanimljiviji ulomak i ostale sudionike potaknuti na čitanje baš te knjige.
U prvoj kategoriji za učenike 3. – 5. razreda natjecalo se 26 učenika:
Lana Veliji, Valentina Đurin, Magdalena Budinjaš, Paola Krpan, Maja Bišćan, Rea Konjević, Iva Tolnaj - 3. a razred (mentorica S. Kamber); Lucija Subota – 3. b razred (mentorica M. Matenda); Mia Matković, Tara Kostelac, Petra Tasić – 4. a razred (mentorica M. Jambrušić Korunčev); Borna Ćurić, Leon Klemše, Petar Mamić, Laura Vlainić – 4. b razred (mentorica J. Aušperger); Julia Šarić, Rafael Pranjić – 5. a (mentorica M. Ištef); Lika Čardaš, Srđan Dožudić – 5. b (mentorica M. Ištef); Lana Čavrag, Petra Posavac, Ivana Lana Krčma, Lucijan Lujić – 5. c razred (mentorica J. Kalem); Kristijan Andričević, Roberto Bardheci, Danijel Žitnjak – 5. d razred (mentorica M. Ištef).
Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Sanja Sabljak, Tatjana Petrec i Renata Horžić izabralo je pobjednike u I. kategoriji natjecanja:
1. mjesto: Rafael Pranjić, 5. a razred (mentorica M. Ištef)
2. mjesto: Srđan Dožudić, 5. b razred (mentorica M. Ištef)
Ovi će učenici predstavljati našu školu na Gradskoj razini natjecanja.
U drugoj kategoriji – za učenike 6. – 8. razreda natjecalo se 8 učenika: Iris Pehar, Laura Karadža, Nikolina Lukić – 6. d razred (mentorica S. Sabljak); Ena Kovačić – 7. b (mentorica M. Ištef); Nikolina Žitnjak, Petra Fusić – 7. c (mentorica M. Ištef), Ante Radić – 8. a (S. Sabljak); Nikolina Andričević – 8. b (mentorica S. Sabljak).
Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Željka Šunjić, Tatjana Petrec i Sandra Kamber teškom mukom izabralo je pobjednike II. kategorije:
1. mjesto: Ante Radić, 8. a razred (mentorica S. Sabljak)
2. mjesto: Nikolina Žitnjak, 7. c razred (mentorica M. Ištef)
3. mjesto: Nikolina Lukić, 6. d razred (mentorica S. Sabljak)
Budući da A. Radić zbog terenske nastave ne može sudjelovati na Gradskoj razini natjecanja, školu će predstavljati Nikolina Žitnjak i Nikolina Lukić.
Svi učenici dobili su priznanja za sudjelovanje, pobjednici diplome, a članovi povjerenstva i mentori zahvalnice.
Čestitke svim učenicima, a našim predstavnicima puno sreće na Gradskoj razini natjecanja!