« Ožujak 2024 »

PROMOVIRANI UČITELJI MENTORI
Autor: Martina Supančić, 19. 10. 2016.

I ove su godine najbolji hrvatski odgojitelji, nastavnici, učitelji, stručni suradnici i odgajatelji za svoj izniman trud i rad nagrađeni promocijom u zvanje mentora, odnosno savjetnika. Svečana promocija odžana je 13. i 14. listopada 2016. godine na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

U status mentora promovirano je 699 odgojno obrazovnih djelatnika, a posebno smo ponosni da su među njima i tri učiteljice naše škole, učiteljica glazbene kulture Danica Barišić te učiteljice engleskog jezika Helena Gustović Ljubić i Martina Supančić.

Osim spomenutih učiteljica, status učitelja mentora, odnosno savjetnika imaju još četiri učiteljice (Mirjana Matenda - savjetnica, Nataša Ljubić Klemše - savjetnica, Sanja Sabljak - savjetnica, Renata Horžić -  mentorica), dvije stručne suradnice (Zdenka Brebrić -  savjetnica, Danica Popilovski Topalović  - mentorica) te ravnateljica naše škole, Tatjana Landsman -  mentorica.

Čestitamo promoviranima te se nadamo da će se broj učitelja mentora i savjetnika u našoj školi iz godine u godinu samo povećavati!

PROMOVIRANI UČITELJI MENTORI
Autor: Martina Supančić, 19. 10. 2016.