Ovaj mjesec: 2038

Tomaška cesta 2016.
Autor: Nataša Ljubić Klemše, 7. 4. 2016.

Peti puta za redom, održana je terenska nastava učenika 1. razreda naše škole u Tomašu, tradicionalno nazvana "Tomaška cesta".

Učenici su autobusom putovali do početka sela, a put su nastavili pješice. Posjetili su poljoprivredno gazdinstvo obitelji Antolović i vidjeli puno domaćih životinja. U seoskom domu su objedovali. Razgledali su i Kapelu sv. Tome.

U PŠ Tomaš učiteljica Jelica Milovac je sa svojim učenicima pripremila prigodni program vezano uz stare dječje igre i običaje te uz dječji film "Vlak u snijegu", koji je dijelom sniman i u PŠ Tomaš.

U dvorištu škole bilo je najradosnije. Učenici su tragali za sakrivenim bonbonima.

Završetak terenske nastave obilježen je igrom na igralištu pored škole.

Hvala učiteljici Jelici na organizaciji ovog posebnog događaja!

Click to play this Smilebox slideshow
Create your own slideshow - Powered by Smilebox
Free digital slideshow made with Smilebox

Tomaška cesta 2016.
Autor: Nataša Ljubić Klemše, 7. 4. 2016.

Završetak terenske nastave obilježen je igrom na igralištu pored škole.

Hvala učiteljici Jelici na organizaciji ovog posebnog događaja!

Click to play this Smilebox slideshow
Create your own slideshow - Powered by Smilebox