Ovaj mjesec: 2028

eTwinning projekt "BE MY EUROPEAN FRIEND!"
Autor: Tatjana Landsman, 28. 1. 2016.

Naša škola sudjeluje u međunarodnom eTwinning projektu   "BE MY EUROPEAN FRIEND!" U suradnji s učiteljem engleskog jezika Angelom Martinezom Tofe iz Španjolske osmišljen je projekt  u kojemu sudjeluje osam(8) škola iz 5 europskih država - Grčke, Poljske, Rumunjske, Španjolske i Hrvatske. Učenici pišu pisma na engleskom jeziku i krajem mjeseca šalju ih učenicima partnerske škole, snimaju videozapise, kreiraju prezentacije i kvizove te putem eTwinning konferencija razmjenjuju informacije o određenim temama.

U projektu sudjeluju učenici 3. i 4. razreda PŠ Nove Plavnice i PŠ Klokočevac te učenici 3.a matične škole.

Pogledajte mjesečne teme pod

Početkom 2. polugodišta počeo je novi međunarodni eTwinning projekt naše škole  "BE MY EUROPEAN FRIEND!" U suradnji s učiteljem engleskog jezika Angelom Martinezom Tofe iz Španjolske osmišljen je projekt  u kojemu sudjeluje 8 škola iz 5 europskih država -Grčke, Poljske, Rumunjske, Španjolske i Hrvatske. Učenici pišu pisma na engleskom jeziku i krajem mjeseca šalju ih učenicima partnerske škole, snimaju videozapise, kreiraju prezentacije i kvizove te putem eTwinning konferencija razmjenjuju informacije o određenim temama.

Projekt traje do kraja nastavne godine, a mjesečne teme su:

January - "This is me"

February - "My school"

March - "My city and my country"
April –  "My favourite pets and animals"

May –  "Likes and dislikes"

June - "Goodbye friends!"

Na početku projekta pripremili smo WELCOME VIDEO koji se može pogledati na Youtubeu.

Učiteljica engleskog jezika:

Ivana Pleskalt, dipl.uč.

4.razred PŠ KLOKOČEVAC

3.razred PŠ NOVE PLAVNICE

eTwinning projekt "BE MY EUROPEAN FRIEND!"
Autor: Tatjana Landsman, 28. 1. 2016.

Pogledajte mjesečne teme pod

Projekt traje do kraja nastavne godine, a mjesečne teme su:

January - "This is me"

February - "My school"

March - "My city and my country"
April –  "My favourite pets and animals"

May –  "Likes and dislikes"

June - "Goodbye friends!"

Učiteljica engleskog jezika:

Ivana Pleskalt, dipl.uč.