« Ožujak 2024 »

Posjet napuštenim životinjama
Autor: Tatjana Landsman, 20. 11. 2015.

Učenici naše škole tijekom proteklog mjeseca, a povodom Međunarodnog dana životinja, prikupljali su hranu i tekstil za napuštene životinje i tako razveselili brojne nezbrinute četveronožne ljubimce.

Uz Međunarodni dan životinja učenici naše škole prikupljali su hranu i tekstil za šapice koje nemaju svoj stalni dom.
Učenici 2.a i 2.b razreda posjetili su azil za nezbrinute pse "Šapa" i uručili veću količinu hrane i tekstila voditeljima tog azila.
Sretni smo što smo pomogli, ali i tužni jer više od 50 pasa različitih  boja i vrsta čeka da ih netko udomi.

Učiteljice razredne nastave:

Sandra Kamber, 2.a ,  Mirjana Matenda, 2.b

U četvrtak, 12.studenoga 2015.godine grupa Ljubitelja prirode je zajedno s učiteljicama prirode i biologije Brankom Puc i Majom Puc posjetila i darivala sklonište za napuštene i zlostavljene pse Udruge za zaštitu životinja "VAU-VAU Amigo" u Predavcu s prikupljenom hranom (40kg) i starim tekstilom.Učenici su uživali u druženju s napuštenim psima,a naš najveći dar njima je bio druženje i igra  što je vidljivo iz priloženih fotografija.

Učiteljice prirode i biologije:

Branka Puc, Maja Puc

Maja Puc

Posjet napuštenim životinjama
Autor: Tatjana Landsman, 20. 11. 2015.

Učiteljice razredne nastave:

Sandra Kamber, 2.a ,  Mirjana Matenda, 2.b

Učiteljice prirode i biologije:

Branka Puc, Maja Puc

Maja Puc