Ljubitelji prirode
Autor: Nataša Ljubić Klemše, 7. 6. 2011.

u Zagrebu, u Botaničkom vrtu i Muzeju za umjetnost i obrt

U utorak, 31.5.2011. učenici predmetne nastave u sastavu izvannastavne aktivnosti Ljubitelji prirode posjetili su Botanički vrt Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Uz stručno voditeljstvo botaničara upoznali su niz rijetkih i endemskih biljaka te biljke koje obitavaju na različitim staništima našeg planeta. Aktivno su sudjelovali na radionici na kojoj su naučili kako se pravilno herbariziraju biljke. Učenici su također sa svojim voditeljima, učiteljicom Brankom Puc i učiteljem Antunom Ibriksom posjetili izložbu secesije u Muzeju za umjetnost i obrt. Puni predivnih dojmova sa stručno-metodičkog odlaska u Zagreb vratili su se redovnom linijom HŽ u Bjelovar.

Ljubitelji prirode
Autor: Nataša Ljubić Klemše, 7. 6. 2011.

u Zagrebu, u Botaničkom vrtu i Muzeju za umjetnost i obrt