Prevencija i alternativa
Autor: Tatjana Landsman, 18. 11. 2014.

U okviru projekta Policijske uprave  "Zajedno više možemo" djelatnici PP Bjelovar održali su edukativno predavanje za učenike šestog razreda.

Preventivni projekt PU „Zajedno više možemo“, potprogram „Prevencija i alternativa“

Z učenike osnovnih škola Policijska postaja Bjelovar organizira provedbu preventivnog projekta „Zajedno više možemo“. Cilj projekta je prevencija ovisnosti i negativnih ponašanja. Za učenike šestog razreda predviđen je potprogram „Prevencija i alternativa“. Tijekom prošlog tjedna (10.-14.11.2014. ) u svim RO šestog razreda na satu razrednika održana su predavanja  na temu alkohola,droge,oružja, vandalizma i sl. Učenici su aktivno sudjelovali postavljanjem pitanja predavaču Goranu Crnkoviću – Policijska uprava  Bjelovar.

Prevencija i alternativa
Autor: Tatjana Landsman, 18. 11. 2014.