« Svibanj 2024 »

3.SJEDNICA VIJEĆA UČENIKA
Autor: Ivana Popilovski, 13. 4. 2012.

Održana je treća sjednica Vijeća učenika naše škole.

Tog 27. 3. u prepunoj zbornici predstavnika svih razrednih odjela živo se raspravljalo o pritužbama učenika iz Kutije povjerenja. Predsjednik Vijeća Tibor Kovač je sve pritužbe zabilježio i obećao članovima da će o istima izvijestiti ravnateljicu Tatjanu Landsman.

Nakon toga se održala prezentacija o rezultatima samovrednovanja kojeg je proveo Školski tim za kvalitetu. Učenici su se složili da je slika samovrednovanja objektivna i da se svi trebamo potruditi da bi školska klima bila još bolja nego što jest.

Predsjednik se zahvalio svim članovima Vijeća na izvrsnoj suradnji, oprostio se jer će iduće godine biti srednjoškolac te zaradio veliki pljesak.

Sjednica se odvijala besprijekorno tako da je pedagoginja mogla šutjeti sve vrijeme i uživati u dobroj pripremljenosti predsjednika Tibora Kovača, zapisničarke Katarine Halauk i tehničara Matka Dončevića.

Malo je reći da je bila sretna i ponosna.

Do sljedeće školske godine pozdrav od svih članova Vijeća učenika.

P.S.

Ako bi se zbila kakva izvanredna sjednica, smjena nekog člana Vijeća, ukidanje škole, smak svijeta ili još kakva sitnica o tome ćete biti na vrijeme obaviješteni.

Vaši: Tibor, Katarina, Matko

i «teta»goginja Zdenka Brebrić