Županijsko natjecanje iz kemije
Autor: Klaudija Aušperger, 11. 3. 2024.

Županijsko natjecanje iz predmeta kemije održano je 7. ožujka 2024. godine u III. osnovnoj školi Bjelovar nakon uspješno provedene školske razine natjecanja. Naše školske predstavnice, Ema Dizdarević, Gwendolyn Azra Cone i Ana Volf, imale su priliku pokazati svoje znanje u natjecanju.

Ema Dizdarević je u kategoriji osmaša osvojila 3. mjesto, a Gwendolyn Azra Cone 9. mjesto dok je Ana Volf u kategoriji sedmaša osvojila 7. mjesto.

Ovim postignućima ponosni smo na sve naše natjecateljice koje su se istaknule na ovom natjecanju. Svojim zalaganjem, strašću i trudom, Ema, Gwen i Ana su postale primjeri uspješnosti i predanosti. Iza njih je mnogo trenutaka provedenih u učenju i proučavanju, kao i podrške i poticaja koje su primile od svojih školskih kolega i  učiteljice.

Nadam se da će ovakva natjecanja i dalje poticati naše učenike na razvoj svojih talenata iz područja kemije te da će se njihovi uspjesi nastaviti i na budućim natjecanja.

Ema, Gwen i Ana, čestitamo vam!

Hvala vam što ste nas ponosno predstavljale svoju I. osnovnu školu Bjelovar na županijskom natjecanju iz kemije!