Tijekom protekle školske godine značajna sredstva uložena su u naše područne škole.
Naš osnivač, Grad Bjelovar uložio je 6.482,25 eura u izgradnju pristupnog puta u PŠ Ciglena te 10.740, 62 eura u rekonstrukciju zidova i stropova u PŠ Nove Plavnice.
U matičnoj i svim područnim školama postavljeni su video nadzor i elektronske brave, što je značajno doprinijelo sigurnosti naših učenika.
Vlastitim sredstvima i donacijama u iznosu od cca. 10.000 eura I. osnovna škola Bjelovar adaptirala je parkete i zidove u PŠ Ciglena te su obnovljene plohe učeničkih klupa. Nakon radova naša područna škola Ciglena izgleda neprepoznatljivo!
Danas je ravnateljica u društvu pročelnika g. Zdravka Paveca i stručnih suradnica obišla područne škole te su svi izrazili zadovoljstvo učinjenim.
Učenici su oduševljeni promjenama i vesele se boravku u ljepšem i ugodnijem prostoru.
I dalje ćemo nastojati ulagati u područne škole te stvarati jednake uvjete za sve naše učenike.
Od srca hvala svima koji su dali svoj doprinos: Gradu Bjelovaru, roditeljima, donatorima, učiteljima, domarima, spremačima, učenicima – još jednom smo dokazali da je zajedništvo siguran put do rezultata!













