« Ožujak 2024 »

POZIVNICA

Pozivamo vas na naš koncert koji će se održati u ponedjeljak,

15. lipnja 2015. godine u našoj učionici s početkom u 17 sati .

Učenici  3.b  i učiteljica Ljiljana

(U nastavku će se održati kratki roditeljski sastanak.)

NOGOMETNI DAN

Danas nam je na sat tjelesno-zdravstvene kulture u goste došao jedan profesionalni nogometaš, mladi hrvatski reprezentativac i igrač talijanskog kluba Spezia Dario Čanađija ( brat naše Nike smiley ! ).

Ovaj simpatični mladi sportaš strpljivo nam se potpisivao na dresove i tenisice, a poslije s nama odigrao i utakmicu. Konačan rezultat, naravno, uopće nije bio važan već zadovoljstvo igranja s jednim pravim nogometašem.

Zahvaljujemo Dariu na posjetu i na super poklonu - pravoj nogometnoj lopti.

Želimo mu još puno uspjeha u životu !

15. svibnja proslavili smo Dan škole.

Tijekom prijepodneva družili smo se s prijateljima iz PŠ Tomaš:

A poslijepodne smo nastupali na velikoj školskoj priredbi.

U iščekivanju nastupa:

DAN OBITELJI

MAJČIN DAN

Drage naše mame,

sretan vam Majčin dan!

BILI SMO NA IZLETU

ZAGREB, 7. svibnja 2015.

Odlična predstava "Dnevnik Pauline P." u Gradskom kazalištu ŽAR PTICA , zanimljivi Planetarij Tehničkog muzeja i uživanje na Bundeku...

Savršeno !  smiley

PROJEKTNI DAN

Danas je završio školski projektni ciklus "EKO SVIJET" u kojem je svojom temom "ZAŠTITA VODA U ZAVIČAJU" sudjelovao i naš razred.

Nakon izvršenih zadataka (provođenja ankete o odnosu prema okolišu i vodama, proučavanja mogućih onečišćenja i zaštite voda stajaćica i tekućica u zavičaju te izrade ekopriča, ekostripova i ekoporuka u grupama), u današnjem projektnom danu predstavili smo rezultate svoga rada.

Poslije toga zabavili smo se snimanjem "spota" za svoju "Himnu voda", pjesmu na melodiju Arsena Dedića "Kad bi svi" , ali s novoosmišljenim tekstom svoje učiteljice.

POSJET  ZZJZ   BBŽ

U sklopu projekta "Zaštita voda u zavičaju"  danas smo posjetili Službu za zdravstvenu ekolgiju Zavoda za javno zdravstvo BBŽ.

Zahvaljujemo gospodinu dr. Vladimiru Halauku i gospođama u laboratorijima koje su nas ugostili i dali zanimljive odgovore na naša brojna pitanja o vodi koju svakodnevno koristimo.

MAŠKARE

U utorak nam je naš tradicionalni školski maskenbal donio dvostruko   veselje jer smo svojom grupnom maskom internacionalne nogometne momčadi i navijačica osvojili drugo mjesto u konkurenciji

skupnih maski.

Tome je svakako pridonio i naš plesni nastup na pjesmu "Ai Se Eu Te Pego" koji smo, kaže naša učiteljica, odradili fenomenalno!

Zakon

IDEMO U KINO!

Za učenike 3.b razreda organiziran je posjet Kulturnom i multimedijskom centru Bjelovar i projekcija 3D animiranog filma     „EKIPA ZA 6“  (četvrtak, 29. siječnja 2015. godine) .

Cijena ulaznice je 20,00 kn po učeniku.

Taj dan nastava se održava do 9,35 sati, a odlazak u kino je nakon jela u školskoj kuhinji.

Projekcija  filma počinje oko  10.00  sati, a povratak u školu je oko  12.00  sati.

Dodatne nastave iz matematike toga dana nema.

ČESTITKA

Dragi moji!

Želim vam miran i blagoslovljen Božić u krugu vaših najdražih.

A u novoj godini neka vas prati samo dobro. Sretno!

Vaša učiteljica Ljiljana

BOŽIĆNA PRIREDBA

I ove godine članovi  Ritmičko-scenske grupe 3.b nastupaju na Božićnoj priredbi 1. osnovne škole Bjelovar koja će se održati 19. prosinca 2014. godine u holu naše škole s početkom u 18 sati.

U našoj točki "Feliz Navidad" gostuje i naš prijatelj Vedran Jagodić.

Drage mame, tate, bake...dobrodošli!

RODITELJSKI SASTANAK

Roditeljski sastanak  za roditelje učenika 3.b razreda održat će se u srijedu, 17. prosinca 2014. godine s početkom u 16.30 sati u našoj učionici.