« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Monolog "Zaboravljeni sin" iz pera Mire Gavrana izvodi Srđan Dožudić, a govor "Možemo li resetirati čovječanstvo" (Prince EA (you tube), izvodi Rafael Pranjić. Oba glumca Male dramske grupe su učenici 5. razreda te su nakon Školskog Lidrana predloženi na Međuopćinsku razinu Lidrana 2017.
Dramski tekst "Nisam ja kriva" nastao na izvannastavnoj aktivnosti Velike dramske grupe, a s istoimenom dramskom igrom predstavljaju našu školu na Lidranu 2017. Autorica dramskog teksta je učiteljica Hrvatskog jezika Željka Šunjić, prof.
IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI - 2014./2015. |
|
UČITELJICA/UČITELJ |
IZVANNASTAVNA AKTIVNOST |
Željka Šunjić |
DRAMSKA SKUPINA |
Sanela Derges |
DRAMSKO-RECITATORSKA SKUPINA |
Danica Barišić |
PJEVAČKI ZBOR |
Antun Ibriks |
VIZUALNI IDENTITET |
Martina Supančić |
E-TWINNING |
Branka Puc |
LJUBITELJI PRIRODE |
Ljiljana Končar-Grula |
MLADI PRIRODOSLOVCI |
Tomislav Potak |
MLADI ASTRONOMI |
Jadranka Španić |
POVJESNIČARI |
Jelena Halgaš |
POVJESNIČARI |
Ivan Tomljenović |
PODMLADAK CK |
Jonatan Car |
MLADI GEOGRAFI |
Tatjana Bednaić |
FILMSKA I FOTO SKUPINA SIGURNO U PROMETU |
Olivera Milanović |
MODELARI,SIGURNOST U PROMETU |
Dejana Bajsić |
RUKOMET(Ž) |
Saša Čurčić |
NOGOMET(m) ATLETIKA UNIVERZALNA SPORTSKA ŠKOLA |
Kristina Nemčević |
DUHOVNO STVARALAŠTVO |
Ana Savić |
VEZILJE |
Antunija Ugljarević |
DUHOVNO STVARALAŠTVO |
Jasenka Aušperger |
RUKOTVORINE |
Marijana Jambrušić Korunčev |
MALI ISTRAŽIVAČI |
Ljiljana Dominko |
RITMIČKO-SCENSKA GRUPA |
Višnja Čanić |
STVARAONICA |
Nevenka Hrga |
LUTKARSKA SKUPINA |
Nataša Ljubić Klemše |
E-TWINNING |
Helena Gustović Ljubić |
E-TWINNING |
Sanela Lenđel |
STVARAONICA |
Martina Šebalj |
EKO GRUPA |
Ljiljana Vujčić |
CVJEĆARI |
Lea Dolenčić |
LUTKARSKA GRUPA |
Helena Horak |
RITMIČKO-SCENSKA SKUPINA |
Sandra Kamber |
EKO GRUPA |
Anita Unger |
RITMIKA |
Zdravko Čuljat |
DRAMSKO-RECITATORSKA GRUPA |
Sanela Klasan Mrzlečki |
RUKOTVORINE |
Jasna Predragović |
LIKOVNA RADIONICA |
Tatjana Adžam |
RECITATORSKA GRUPA |
Maja Kranjčević |
STVARAONICA |
Renata Horžić |
FOLKLORNA GRUPA |