« Listopad 2021 »

Savjeti za roditelje

Dragi roditelji,

U užurbanom i stresnom svijetu u kojem živimo, uz sve obaveze koje imamo – imamo i taj, najvažniji i najslađi posao na svijetu –BITI RODITELJ. Iako volimo svoju djecu i za njih bismo učinili najviše što možemo, to ne znači da posao koji nam je povjeren nije zahtjevan, da ne traži dosta snage, volje, vremena i znanja.

Stoga Vam, dragi roditelji, na raspolaganju stoji i naš tim stručnjaka: pedagoginja, psihologinja, defektologinja i ravnateljica škole. Slobodno nam se javite za individualne razgovore u za to predviđeno vrijeme (pogledajte radno vrijeme!).

Svi mi ponekad u životu imamo različite probleme i poteškoće te za njihovo rješavanje nije sramota potražiti pomoć!

Naglasite svojoj djeci da dolazak školskom stručnom suradniku na razgovor ne znači da s njima nešto nije u redu ili da su učinili nešto loše – jednostavno znači da ste dobro procijenili da u školi postoji netko tko je educiran pomoći Vam!

U priloženim dokumentima možete pronaći korisne savjete, nadam se da ćete ih iskoristiti!

ŠKOLSKI PREVENTIVNI PROGRAM