> eTwinning

eTwinning je jedna od aktivnosti potprograma Comenius, Programa za cjeloživotno učenje koja za cilj ima potaknuti europske škole na suradnju korištenjem informatičko-komunikacijske tehnologije.

Temeljna zamisao eTwinninga je da europske škole putem Interneta komuniciraju, surađuju, dijele sadržaje i uče jedna od drugih. Projektima eTwinninga potiču se i razvijaju IKT vještine učenika, razvoj interkulturalne svijesti i poboljšavaju njihove komunikacijske vještine.

eTwinning je sigurno i provjereno on-line okružje za učitelje i učenike. Agencija za mobilnost i programe Europske unije provjerava sve korisnike i prati i nadgleda tijek svih aktivnosti.

Say NO to plastic bags

Autor: Nataša Ljubić Klemše, 20. 4. 2020.

Pedagoginja škole Zdenka Brebrić osmislila je priču Krpenka, Staklenko i Plastik Fantastik kao dio projektnih aktivnosti ekološkog projekta "Say NO to plastic bags" koji se realizira sa školom iz grada Praia da Vitoria, Portugala.

Priču možete poslušati na ovoj poveznici.

Učenici 1.b razreda matične škole ilustrirali su priču Krpenka, Staklenko i Plastik Fantastik.

Vijesti i novosti

Say NO to plastic bags

Autor: Nataša Ljubić Klemše, 20. 4. 2020.

Priču možete poslušati na ovoj poveznici.