« Kolovoz 2021 »

ŠKOLSKA GODINA 2020./2021.

ŠKOLSKA GODINA 2015./2016.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - KOŠARKA (Ž)

U organizaciji Saveza školskih športskih društava BBŽ u Velikom Trojstvu je 24.2.2016.godine  održano   Županijsko natjecanje u košarci  za djevojčice.

Učenice naše škole osvojile su DRUGO mjesto.Voditeljica  je učiteljica TZK Dejana Bajsić,prof. kineziologije. Čestitamo učenicama!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - KOŠARKA (M)

U organizaciji Saveza školskih športskih društava BBŽ u Rovišću je 23.2.2016.godine  održano Županijsko natjecanje u košarci za dječake .

Učenici naše škole osvojili su TREĆE mjesto . Voditelj  je učitelj TZK Saša Čurčić,prof. kineziologije. Čestitamo učenicima!

ŠKOLSKA GODINA 2014./2015.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - BADMINTON (M,Ž)

U organizaciji Saveza školskih športskih društava BBŽ u Končanici je 15.1.2015.godine  održano   Županijsko natjecanje u badmintonu za dječake i djevojčice.

Učenici naše škole osvojili su prvo mjesto u kategoriji dječaka , a učenice drugo mjesto. Prvaci će ići na državnu završnicu u Jastrebarsko. Voditelj  je učitelj TZK Saša Čurčić,prof. kineziologije. Čestitamo učenicima!

MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE - RUKOMET (Ž)

Na Međuopćinskom natjecanju školskih sportskih društava osnovnih škola u srijedu, 28.1.2015. godine u našoj školi održano je natjecanje u rukometu za djevojčice. Ekipa ŠŠD "Prva" osvojila je PRVO mjesto .Voditeljica ekipe je učiteljica TZK  Dejana Bajsić,prof. kineziologije.

Čestitamo našim rukometašicama!

DRŽAVNA POLUZAVRŠNICA - BADMINTON (M)

Na državnoj poluzavršnici u badmintonu za dječake osnovnih škola skupine Centar u srijedu, 11.2.2015.godine naša ekipa osvojila je TREĆE mjesto. Natjecanje je održano u Jastrebarskom,Zagrebačka županija.   Voditelj  ekipe učenika naše škole je učitelj Saša Čurčić,prof. kineziologije.

Čestitamo našoj ekipi na uspjehu!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE - KOŠARKA (Ž)

Na Županijskom natjecanju u košarci za djevojčice osnovnih škola, dana,12.02.2015.godine naša ekipa osvojila je PRVO mjesto. Natjecanje je održano u Velikom Trojstvu u organizaciji Saveza školskih športskih društava BBŽ. Voditeljica ekipe je učiteljica Dejana Bajsić,prof.kineziologije.

Čestitamo košarkašicama na postignutom uspjehu!

ŽUPANIJSKA ZAVRŠNICA - RUKOMET (Ž)

Na Županijskoj završnici u rukometu za djevojčice osnovnih škola u četvrtak, 19.02.2015. godine naša ekipa je osvojila TREĆE mjesto.Natjecanje je održano u Osnovnoj školi Garešnica u organizaciji Saveza  školskih  športskih društava BBŽ. Voditeljica ekipe  je učiteljica Dejana Bajsić, prof. kineziologije.

Čestitamo našim rukometašicama!

ŽUPANIJSKA ZAVRŠNICA - KOŠARKA (M)

Na Županijskoj završnici u košarci za dječake osnovnih škola u ponedjeljak, 9.3.2015. godine, naša ekipa osvojila je DRUGO  mjesto. Naša škola bila je domaćin natjecanja , a organizator je Savez školskih športskih društava BBŽ. Voditelj naše ekipe je učitelj TZK Saša Čurčić,prof.kineziologije.

Čestitamo našim košarkašima!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE RUKOMET (Ž)

Na Županijskom natjecanju u rukometu za djevojčice 5. i 6. razreda osnovnih škola, dana,23.4.2015. godine u Garešnici naša ekipa je osvojila DRUGO mjesto. Organizator je Savez školskih sportskih društava, a voditeljica naših rukometašica je učiteljica TZK Dejana Bajsić,prof. kineziologije.

Priloženi dokumenti:
BADMINTON KONCANICA 15.1.2015..docx